Ubytování - Vila Hedvika

Vila Hedvika nabízí ubytování v komfortně zařízených apartmánech. K dispozici jsou apartmány 2+1, 3+2, 4+2. Každý z apartmánů je vybaven kuchyní (sklokeramická varná deska, odsavač par, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, nádobí, talíře, příbory) a koupelnou s WC (sprchový kout nebo vana se sprchovou zástěnou). Hostům je k dispozici zdarma internetové připojení a satelitní televize s DVD. Lůžka mají zdravotní antialergické pětizónové matrace pro pohodlný odpočinek a spánek. Parkování je zdarma na vlastním uzavřeném parkovišti.


Apartmány 2+1

apartmá 2+1

V těchto apartmánech je ubytovaným hostům k dispozici pokojík se dvěmi lůžky opatřeny antialergeními matracemi pro Váš klidný spánek a rozkládací sedačka. Dále je k dispozici kuchyňský kout s kompletním kuchyňským vybavením. Samozřejmostí je sociální zařízení se sprchovým koutem.


Apartmán 3+2

apartmá 3+2

Apartmán se skládá s obývacího pokoje se třemi lůžky s rozkládací sedačkou a pokojíku s jedním samostatným lůžkem. Je rovněž vybaven antialergickými matracemi. K apartmánu náleží kuchyňský kout s komletním vybavením a sociální zařízení s vanou.


Apartmán 4+2

apartmá 4+2

Apartmán tvoří samostatná ložnice se dvěmi lůžky, obývací pokoj s dvěmi lůžky a rozkládací gauč.Všechny lůžka jsou rovněž vybaveny antialergickými matracemi. K apartmánu náleží také kompletně vybavená kuchyně a sociální zařízení se sprchovým koutem.